Mirdes Tuber
Mirdes Tuber 22 Mar 2018
14
watermark logo

Bir sonraki videoyu

Arif Sağ - Şu Diyarı Gurbet Elde/şarkısını dinle
10 Aug 2018
Arif Sağ - Şu Diyarı Gurbet Elde/şarkısını dinle
Arif Sağ · 77 Görüntüleme

Gurbet Alt Yazılı Very Important Announcement about subtitles (or A Call for Help)

 464 Görüntüleme
Kategori: Müzik

Gurbet Alt Yazılı Very Important Announcement about subtitles (or A Call for Help) Very Important Announcement about subtitles (or A Call for Help) We have finished adding English subtitles to all songs but we need your help for the other languages. Youtube has a great tool for adding subtitles to videos. Anyone can easily add a new language subtitle.

Please help us (or help us by finding people who can help us) turn this channel into a global platform where anyone tuning in can understand what these songs are about.

And by the way; those who'll help add a new language subtitle will be credited for their contributions on each video.


How can I add subtitles?


After opening the video, choose Subtitles and then click on Settings. When you choose a language you'll see the option: "Add Subtitles/CC". That will take you to another page where you can use Youtube's tools to add the new language titles.

If you want, you can watch Youtube's video on how to add subtitles too.------------------------------------

Sevgili ARRP ailesi,

Öncelikle bugüne kadar hiç eksiltmediğiniz desteğiniz için çok teşekkür ederiz. 2017 yılı içinde en büyük hedefimiz tüm şarkılara İngilizce altyazı ekleyip kanalı global ölçekte daha tüketilebilir bir mecraya dönüştürmekti. 88 parçaya ayrı ayrı çeviri yapıldı, hepsi videolara eklendi. Bu yıl ise hedefimiz daha büyük. Youtube'un altyazı ekleme fasilitesini kullanmak suretiyle, destekçilerimizin yardımını alarak bilmediğimiz dillerin de kanala eklenmesini istiyor, bu konuda yardımınızı talep ediyoruz.

Kendi bildiğiniz bir dili ekleyebilir, ya da dil konusunda yetkin bir kişiyi projemize kazandırmak suretiyle onun desteğini almamıza yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl altyazı eklerim?

Öncelikle açtığınız videoda, altyazı seçeneğine tıklayın. Peşinden hemen yanındaki "Ayarlar"ı açın, dillerden herhangi birini seçtiğinizde yukarıda "Altyazı Ekle" seçeneğini göreceksiniz. Tıkladığınızda Youtube sizi başka bir ekranda altyazı ekleme aparatına götürecek."All music rights belong to their rightful owners."

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Yorumları Listele

Facebook Yorumları

Bir sonraki videoyu

Arif Sağ - Şu Diyarı Gurbet Elde/şarkısını dinle
10 Aug 2018
Arif Sağ - Şu Diyarı Gurbet Elde/şarkısını dinle
Arif Sağ · 77 Görüntüleme