Dizi izle
Dizi izle 19 Jun 2018
9
watermark logo

Bir sonraki videoyu

Diriliş Ertuğrul 122. Bölüm Yayınlandı / Reklamsız izle
13 Nov 2018
Diriliş Ertuğrul 122. Bölüm Yayınlandı / Reklamsız izle
Mirdes Tuber · 42 Görüntüleme

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm / Hemen izle

 385 Görüntüleme
Kategori: Dizi

Her bölüm yeni bir suç dosyası ve kendine has yöntemleriyle olayları çözmeye çalışan bir baş komiser... Peki ya diğerleri? Bu karakolda sürgün ancak böyle yaşanabilir.

Hayati ve Diğerleri yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Özeti:

Hayati ve ekibi tesadüf eseri edindikleri bir istihbarat sonucu Gürcistan'dan ülkeye soktukları uranyumu satmaya çalışan bir çeteden haberdar olur. Radyoaktif madde karaborsasında yüksek fiyatlara satılan ve nükleer silah yapımında kullanılan uranyumu ele geçirmek isteyen İkircikli karakolu çete üyesiyle iletişime geçerken, alıcı kılığında alışverişi yapacak olan Hayati karşısına çıkan bu önemli görev için hazırlıklara başlar.

Danyal ise cep harçlığını çıkarmak için kendi yaptığı sahte hazine haritasını Tahsin'in yardımıyla kahveden bulduğu bir hazine avcısına satmak için kolları sıvarken işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Öbür yandan Şükran kayınvalide olma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Kıymet ve Bedriye'nin yardımıyla moda programlarını andıran üç kişilik jüri ekibi kuran Şükran, mülakatla Hayati için ideal gelin arayışına girerken, büyük umutlarla yola çıktıkları bu görücü usulü girişim hesapta olmayan sürprizleri de beraberinde getirecektir.

GENEL HİKAYE:
İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati, görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkansız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Uygulayıcı Yapımcı: Seçil İssi
Senaryo: Onur Özcan - Murat Özsoy
Görüntü Yönetmeni: Bekir Toplar
Sanat Yönetmeni: İbrahim İldem
Jenerik Müziği: Eypio
Müzik: Barış Aryay – Mehmet Andiçen
Oyuncular: Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Yorumları Listele

Facebook Yorumları

Bir sonraki videoyu

Diriliş Ertuğrul 122. Bölüm Yayınlandı / Reklamsız izle
13 Nov 2018
Diriliş Ertuğrul 122. Bölüm Yayınlandı / Reklamsız izle
Mirdes Tuber · 42 Görüntüleme