Mirdes Tuber
Mirdes Tuber 22 Mar 2018
15
watermark logo

Bir sonraki videoyu

Coldplay - Paradise (Official Video) Yabancı Müzik
23 Nov 2018
Coldplay - Paradise (Official Video) Yabancı Müzik
Zahide Bezuğ · 33 Görüntüleme

Müzik Pazarı

 605 Görüntüleme
Kategori: Diğer

Müzik Pazarı : “MÜZİK PAZARI YENİDEN KANYON’DA” Geçtiğimiz sene büyük ilgi gören “Müzik Pazarı Kanyon’da” bu sene 8-10 Nisan tarihleri arasında yeniden Kanyon’da kuruluyor.
Bu sene, “Müzik Pazarı Kanyon’da” da bir yıldır kapalı devre yayın yapan, kanyon.com.tr ve tunein.com üzerinden de dinlenebilen Radyo Kanyon’un 1. Yaşı özel DJ performansları ve Radyo Kanyon yayını ile kutlanıyor, alışveriş keyfi renkleniyor. 8-10 Nisan tarihleri arasında Kanyon’da ikinci kez kurulacak “Müzik Pazarı Kanyon’da” da plaktan postere, kulaklıktan eski radyolara kadar müziğe dair her şey satışa sunuluyor.
Her tarzdan binlerce plak Müzik Pazarı’nda
Caz, pop, rock, elektronik ve Türkçe 45’likler gibi birçok müzik türüne ait plakların satın alınabileceği Plakhane, Vintage Records, Kontra, Velvet Indieground, Pantheon ve Dip Sahaf’ın standları Kanyon misafirleri için Müzik Pazarı’nda bir araya geliyor. Rengarenk ve kişiye özel kulaklıklarıyla Happy-Nes, müzik kitapları ile Patika Kitabevi, vintage posterler ve müzik grubu rozetleri ve afişlerin adresi Kağıt Çocuk, bir dönemin unultulmaz eşyası eski pikap, ses sistemleri ve gramofonlarıyla Teknik Saat, farklı t-shirt seçenekleriyle Subtle, Bestekar print ve sıra dışı tasarımlı bardak altlıklarıyla Ekinakis ve özel tasarım müzisyen oyuncaklarıyla Little Fabien, 8-9-10 Nisan’da 12:00-20:00 saatleri arasında “Müzik Pazarı Kanyon’da” Kanyon misafirlerini bekliyor.
Anatolian Rock Revival Project Sergisi
Zirve dönemini yaşadığı 60’lı ve 70’li yıllarda fırtınalar estiren eserlerin, bugün bir ilüstratör grubu tarafından tekrar dolaşıma girmesini sağlayan “Anatolian Rock Revival Project Sergisi” Müzik Pazarı boyunca Kanyon'da görülebilecek.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Yorumları Listele

Facebook Yorumları

Bir sonraki videoyu

Coldplay - Paradise (Official Video) Yabancı Müzik
23 Nov 2018
Coldplay - Paradise (Official Video) Yabancı Müzik
Zahide Bezuğ · 33 Görüntüleme