Film İzle
Film İzle 30 Dec 2018
7
watermark logo

Bir sonraki videoyu

Maskeli Beşler İntikam Peşinde - HD Film TEK PARÇA İZLE/FUL İZLE
23 Nov 2018
Maskeli Beşler İntikam Peşinde - HD Film TEK PARÇA İZLE/FUL İZLE
Redbulcomx · 192 Görüntüleme

Nasıl Yani! / Türk Filmi Reklamsız Tek Parça ( Full HD ) izle

 98 Görüntüleme
Kategori: Film

Nasıl Yani! Filminin Konusu

Tahir, Taci ve Osman samsunda kendi hallerinde yaşayan üç kardeştir. Normal hayatlarına devam eden kardeşlere bir sabah ilginç bir haber gelir. Da Vincinin ünlü Mona Lisa tablosu 7. kuşaktan torunu olan dedelerine (Seyfi) kalmıştır.

Tahir, Taci ve Osman uzun süredir görmedikleri dedelerini, tabloyu satmaya ikna edip köşeyi dönme planları yapmaktadır.Lakin işler düşündükleri kadar kolay olmayacaktır..

Çekim tarihi: 10.02.2015
Vizyon Tarihi: 30.12.2016


Tür: Komedi
Yönetmen: Ayhan Özen
Senaryo: Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Final müziği: Anıl Piyancı

Nasıl Yani! Filmi Oyuncuları
Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Ferdi Sancar, Burak Kut, Serkan Öztürk, Esin Civangil, Yüksel Ünal, Veysel Zaloğlu, Safa Tabur, Sibel Öztürk, Ahmet İlker Okumuş ve Yakup Yavru

(Açıklama: Vine platformundan çıkmış üç arkadaş olarak iyi bir film yazıp hayata geçirmek için yola çıktık. Kendi izleyicimizin bize duyduğu saygıyı kaybetmemek, onları sinemadan hayal kırıklığı ile göndermemek ve internete olan ön yargıyı kırmak adına elimizden geldiğince iyi bir film yazmaya çalıştık. Sizler bizleri internet üzerinden belirli bir noktaya getirdiniz ama artık bir basamak daha çıkıp sadece takipçilerimizi değil genel sinema izleyici kitlesini de yakalamak yani halkı yakalamak hedefindeydik. Filmin yapım sürecinde gerek maddi gerek ise işin ehillerine ulaşmakta zorlandık. Senaryoda istemediğimiz sayısız değişikliklere razı olmak zorunda kaldık. Şuan da izlediğiniz filmin senaryo yapısı, ruhu, işleyiş mantığı ve konsepti ile ilk başta yazılan senaryonun arasında %70 -80 fark vardır desek yalan olmaz. Bizi daha önce izlemiş ve yaptığımız işleri bilen insanların asla böyle basit bir matematikte detayları umursamayan, açıklar veren klasiğe, kolaya kaçan bir senaryo üretmeyeceğimizi bilir..

Filmin vizyon tarihi 2 defa ertelendi ve çok az sayıda salonda yer alarak vizyonda yerimizi aldık. Film vizyonda aktif olarak 2 hafta (toplamda 6 hafta) kaldı ve 6.232 gişe yaptı. Bütün kötü şartlara maruz kalan filmimiz yinede bizce piyasada çok çok iyi diye sunulan içi boş filmlerden kat ve kat iyi durumdadır. Üzüntümüz çok daha iyi bir film yapabilecek bir kapasitemiz varken bunu kullamamamızdır..


Yüzbinlere - milyonlara ulaşan insanlar olarak bizler sinemada bu kadar izlendik..
Filmin kamera arkasında asıl yükü çeken emekçilere, parasını yatıranlara, oyuncu olarak görev alanlara ve sponsor olan herkese teşekkür’ü borç biliriz. )


Filmin daha geniş kitlelere ulaşmasına katkı sunmak istiyorsanız; beğenip, yorum yaparak ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Yorumları Listele

Facebook Yorumları

Bir sonraki videoyu

Maskeli Beşler İntikam Peşinde - HD Film TEK PARÇA İZLE/FUL İZLE
23 Nov 2018
Maskeli Beşler İntikam Peşinde - HD Film TEK PARÇA İZLE/FUL İZLE
Redbulcomx · 192 Görüntüleme